тел. (099) 330-52-20
e-mail: info.hushai@gmail.com

НАСТУПНІ  НОВИНИ
16 квітня 2019 року представники ГО "Асоціації християн юристів "Хушай" керівник Наталія Дорошенко та голова ради засновників Євген Головко прийняли участь в першому засіданні Круглого столу з релігійної свободи в Україні, який організовано спільними зусиллями Інституту релігійної свободи та Центром громадянських свобод.

Основною метою данного заходу, на думку його організаторів, є створення майданчику для постійного діалогу між представниками релігійних та правозахисних організацій, а також за участі наукових інституцій та урядовців.

В Круглому столі прийняли участь понад 70 учасників.

"Круглий стіл покликаний стати зразком громадянської відповідальності та самоорганізації, коли кожен учасник має рівну змогу взяти участь у процесі діалогу: висловитися, підготувати тематичні громадські ініціативи, обмінятись досвідом та думками, обговорити та запропонувати іншим учасникам підтримати ініціативи”, – прокоментував Олександр Заєць, голова правління ІРС та модератор Круглого столу.

Premier Palace HotelКруглий стіл з релігійної свободи в УкраїніГО «АСОЦІАЦІЯ ХРИСТИЯН ЮРИСТІВ «ХУШАЙ» ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З ПЕРШИМ КИЇВСЬКИМ МІСЦЕВИМ ЦЕНТРОМ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
підписання меморандуму з БПД29.07.2018 року Громадською органiзацiєю "Асоцiацiя християн юристiв" Хушай" підписано Меморандум про спiвпрацю з Першим Київським мiсцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

меморандум з БПДМетою даного Меморандуму є спiльна дiяльнiсть у проведеннi комплексу заходiв з правової освiти населення, спрямованих на пiдвищення правової свiдомостi громадян, захисту їх конституцiйних прав та свобод.

безоплатна вторинна правова допомогаСторони домовились про організацію спільних заходів, здійснення моніторингу та аналізу існуючих проблем соціальної та правової захищенності вразливих верств населення, членів їх сімей з метою удосконалення діючих та розроблення нових механізмів забезпечення захисту прав таких осіб.


НАСТУПНІ  НОВИНИ