тел. (099) 330-52-20
e-mail: info.hushai@gmail.com

НАСТУПНІ  НОВИНИ
Я МАЮ ПРАВО - ПРОЕКТ, ЩО ПОКЛИКАНИЙ ПІДВИЩИТИ ЮРИДИЧНУ ГРАМОТНІСТЬ УКРАЇНЦІВ ТА СФОРМУВАТИ НОВУ ПРАВОВУ КУЛЬТУРУ В СУСПІЛЬСТВІ
я маю право

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» покликаний підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві.Залучення громадських правозахисних організацій до участі у реалізації проекту сприяє наданню якомога більшої кількості населення базової інформації з правових питань, розвитку громади та лідерства. Адже в більшості випадків саме знання своїх прав та розуміння, до кого слід звернутися, аби вирішити правову проблему, безпосередньо впливає на результат.

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»Цим питанням було приділено увагу, під час зустрічі представників громадської правозахисної організації «Асоціація християн юристів «Хушай» з Деснянським представництвом Міністерства юстиції України. Того ж дня провели правове консультування відвідувачів громадської організації.

асоціація християн юристів ХушайХочу відмітити, що за моїми спостереженнями, велику зацікавленість у суспільстві сьогодні викликає дія законів Чужих Дітей Не Буває, якими посилена відповідальність батьків за несплату аліментів, законодавчо врегульовано проблемні питання виїзду дитини за кордон та багато інших аспектів. Основною метою Міністерства юстиції України, яким підготовлено пакет відповідних законопроектів, є те, щоб кожна українська дитина, кожна сім'я була захищена.

За результати зустрічі домовилися про співпрацю у реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та вжиття інших заходів, спрямованих на підвищення рівня правової обізнаності населення. Спільними зусиллями ми зможемо досягти кінцевої мети – більше громадян України знатимуть і захищатимуть свої права!

31 ТРАВНЯ, 2018 РОКУ, В НЦ «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ» М. КИЇВ, ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ «РЕФОРМАЦІЯ СУСПІЛЬСТВА».

Представники ГО «Християн-юристів «Хушай», взяли участь у цьому заході.

Всеукраїнській форум реформація суспільстваПеред початком форуму пройшов сьомий молитовний сніданок, який зібрав близько 700 політиків, лідерів релігійних конфесій, громадських діячів і гостей з різних країн світу.

реформація суспільства

Участь у Форумі взяли депутати-християни міських рад, голови міських об'єднань, журналісти, юристи, представники громадськості, місцевого самоврядування, керівники церков і релігійних організацій, делегація іноземних гостей.

На Форумі спікери зазначали що є життєва важлива необхідність впроваджувати християнські цінності і норми моралі у всіх верствах суспільства і в усі сфери суспільного життя.

У другій половині Форуму проводилися тематичні секції більш вузької спрямованості. Представниками ГО «Християн-юристів «Хушай» були відвідані секції «Реформування суспільства через політику і управління»

НЦ «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ» М. КИЇВ 
ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ «РЕФОРМАЦІЯ СУСПІЛЬСТВА»

і «Адвокація та лобіювання християнських ініціатив».

«Адвокація та лобіювання християнських ініціатив»На завершення форуму, було проведено підсумкове засідання, на якому резюмували:

Також іноземні політики, порекомендували українським політикам, в першу чергу читати Біблію. В найпершу чергу ...!333 ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ЄВРОПИ ЗАКЛИКАЮТЬ ЗМІНИТИ СТАМБУЛЬСЬКУ КОНВЕНЦІЮ
Зміна Стамбульської КонвенціїПонад три сотні неурядових громадських організацій з 9 країн Європи, включаючи Україну, ініціюють поправки до Стамбульської Конвенції з метою усунення положень гендерної ідеології, які стоять на заваді її ратифікації.

Правозахисні, просімейні, християнські та інші громадські спільноти Європи закликали Генерального секретаря Ради Європи Торб'єрна Ягланда, голову Комітету Міністрів Ради Європи Андерса Самуельсена та Виконавчого секретаря Стамбульської Конвенції Бріджит О'Лоулін усунути ідеологічні та суперечливі поняття з тексту Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами, відомої як Стамбульська Конвенція, повідомляє Інститут релігійної свободи.

ГО "Асоціація християн юристів "ХУШАЙ" підтримала дану ініціативу та також дуже сподівається на позитивне рішення народних депутатів України.РІЗДВЯНЕ МІСТЕЧКО
Різдвяне містечко

3-6 січня 2018 року ГО "Асоціація християн юристів "Хушай" взяла участь у проекті християнської церкви "Перемога" під назвою "Різдвяне містечко".

Окрім різноманіття представлених у Різдвяному містечку локацій (атракціони, тир, зоопарк, танцювальна зона, hand made zone, годування малозабезпечених людей тощо), також функціонував кабінет Юридичних консультацій, в якому представники нашої Асоціації надавали юридичну допомогу всім бажаючим на безоплатній основі.

Різдво в ХушайНовини ХушайРіздвяне містечко
НАСТУПНІ  НОВИНИ